Cytat:
ja p....le. Co za logika!
Wszystkiemu winien jest Hyballa, bo to on postawił Lisa na bramce.
Tak więc, moim zdaniem jest winny straconej bramki najbardziej
90% Hyballa,
7% Yaw,
2% Lis,
1% Mahremic.
Może być, geniuszu?
|
Od Hyballi to Ty się za przeproszeniem odp....
Winni sa rodzice Lisa bo gdyby splodzili syna nawet dzień wcześniej/później to całe życie by się inaczej potoczyło i on by wtedy tak tej piłki nie wybił. Trochę myślcie, bo najłatwiej patrzeć pod nogi i szukac winnego, a to trzeba trochę dalej spojrzeć i przewidzieć więcej niż jedno zdarzenie.
PS Mi już się wszystko po.......iło. W sumie to dziękuję Lisowi, jego rodzicom, Hyballi i Yaw, bo prawdopodobnie gdyby nie te wszystkie zdarzenia i babole, gdyby nie ta bramka, to mogliśmy w tym meczu przegrywać szybko 2:0. Bo na pewno gdyby nie ta sytuacja to by padły dwie bramki dla Śląska po pieknych akcjach, tak mi się wydaje, a tak to tym babolem, tym Lisem głupim cała sytuacja została odczarowana, zmienili przebieg przegranego meczu. Można powiedzieć, że Lis nam uratowal mecz, on nawet jak nie obronił to obronił gola na 2:0 tym wybiciem na róg.