lucas8 napisał(a):

W lecie na 99% nie przedłużymy umów z JCS, Bashą i Boguskim.
Do przedłużenia umów wiadomo Sadlok, ale też Burligę bym zostawił. Z Mehmericiem nie mam zdania.
Wolną rękę w poszukiwaniu klubu z kolei dałbym Chuce, Buchalikowi i oby Fatos został w Izraelu.
Obecny skład + Wachowiak, Uryga, Młyński, Sobol w lecie - jest na kim budować.
|
Nie zapominajmy że z kontraktów zejdzie 40 tys pana AB.
Z ostatnim zdaniem się trochę nie zgodzę, bo budować skład można na Urydze, ale pozostała trójka to co na dziś najwyżej uzupełnienia. Gracze odpowiednio 2, 1 i 3 ligowi (Wachowiak, Młyński, Sobol). Ogółem graczy na których można budować wg mnie mamy za mało.
W lecie jest wg mnie koniecznośc ściągnięcia 3-4 graczy ukształtowanych do 1 składu + na 99% kogoś sprzedamy. Obstawiam że Lisa i Yeboaha. czyli nawet tych 5-6 graczy do 1 składu może być koniecznością.