FraMat napisał(a):

ja p....le. Co za logika!
Wszystkiemu winien jest Hyballa, bo to on postawił Lisa na bramce.
Tak więc, moim zdaniem jest winny straconej bramki najbardziej
90% Hyballa,
7% Yaw,
2% Lis,
1% Mahremic.
Może być, geniuszu?
|
FraMat napisał(a):

|
Jeszcze może być trio, bo to ono zatrudniło Hyballę.
|
FraMat napisał(a):

|
No nie wiem.... obstawiałbym na gości, którzy wymyślili futbol.
|
FraMat napisał(a):

|
Widzisz sam... Od początku sprowadzasz sytuację do absurdu
|
Ja sprowadzam do absurdu? Ato powyżej to czyje "dzieło"? Jak się wydurniasz to nie oczekuj, że będę Cie traktował poważnie.