Tantal napisał(a):

|
Nie wiem czy Petrescu bym nie doliczył, choć jego styl był raczej taki, że zęby bolały. Mimo nieefektownej taktyki był jednym z tych, którzy wymagali ciężkiej pracy, a to było zbyt wiele dla polskich panów piłkarzy...
|
Nieefektywnej czy nieestetycznej? Drużyny Petrescu były efektywne bo osiągały dobre rezultaty. Inną sprawą jest taktyka która była skuteczna, efektywna, ale wielu wielbicielom "barcelońskiej gry" nie przypadała do gustu bo była "nieestetyczna". A jak t mówią o gustach się nie dyskutyje.
Hyballa sam też jest "kopią" bardziej Kloppa niż Guardioli.