Ogryzek napisał(a):

Szukasz inwestorów, nie kibiców. Dla wielu ryzyko straty 20 tysięcy jest nie do przekroczenia. Ponadto jeśli masz na myśli Turgemana - to jak niby mielibyśmy zarobić większe pieniądze na "starym" piłkarzu? Kto go kupi? No chyba że Wisła będzie nam płacić miesięczną opłatę za leasing Alona
|
Nie żeby coś, ale mnie tak się wydaje, że to była ta, no, aronia czy jakoś tak
