Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87525
Stary 14.02.2021, 17:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szukasz inwestorów, nie kibiców. Dla wielu ryzyko straty 20 tysięcy jest nie do przekroczenia. Ponadto jeśli masz na myśli Turgemana - to jak niby mielibyśmy zarobić większe pieniądze na "starym" piłkarzu? Kto go kupi? No chyba że Wisła będzie nam płacić miesięczną opłatę za leasing Alona
Nie żeby coś, ale mnie tak się wydaje, że to była ta, no, aronia czy jakoś tak
Odpowiedz cytując