Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87523
Stary 14.02.2021, 13:58
Panowie. Proponuje, zróbmy kolejnym razem zrzutkę, zaryzykujmy własnymi pieniędzmi i zatrudnijmy "szklanego" piłkarza. Tak po 20 tysięcy dajmy na głowę a jak go sprzedamy, podzielimy się zyskiem. Kto wchodzi ?
Odpowiedz cytując