Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
87517
13.02.2021, 17:07
Nie wiem czy większe ryzyko nie było jak podpisywali Forbesa czy Fatosa Beczkę.
Ale to takie gdybanie, trzeba grać tym co jest. Z Medveda robi się drugi Tupta, niby jest, ale pożytku z niego jak na razie żadnego.
Gegenpressing!
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu