Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87508
Stary 13.02.2021, 13:51
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Wszystko w swoim czasie panowie. Nie bedzie zadnego napastnika. Na ten moment mamy na kontraktach Forbesa, Medveda a od lipca takze Sobola i byc moze Beqiraja.

Nie gramy o nic w tym roku poza jak najwyzsza pozycja. Spadek nam nie grozi. Skonczy sie sezon, moze uda sie sprzedac Forbesa (oby kur_%(a), moze uda sie opchnac Fatosa albo zostanie w zydowni i wtedy bedzie mozna myslec o szukaniu napastnika.

Tymczasem trzeba grac tym co jest i plakac patrzac jak Brown podchodzi do 11.
Ale Brown podchodzi do 11 bo trener ustala kto strzela karne. Tu nie ma co płakać, tylko zapytać Hyballe czy nie ma lepszych w tym elemencie gry na boisku. Być może nie ma. Ale może jednak są a trener pominął ten element gry i siłą inercji został Forbes do karnych?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując