Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 12.02.2021, 10:28
Mam nadzieję, że pójdziemy za ciosem i uda się zdobyć 3 pkt
Łatwo nie będzie, nie sądzę, żebyśmy ich z palcem w dupie pojechali 0-4 - prędzej wymęczone 1-2. Gramy jednak na wyjeździe ze Śląskiem, nie z Podbeskidziem..

No i mega czekam osobiście jak chłopaki się zaprezentują w końcu w białych koszulkach, powinny robić robotę
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując