Mam nadzieję, że pójdziemy za ciosem i uda się zdobyć 3 pkt

Łatwo nie będzie, nie sądzę, żebyśmy ich z palcem w dupie pojechali 0-4 - prędzej wymęczone 1-2. Gramy jednak na wyjeździe ze Śląskiem, nie z Podbeskidziem..
No i mega czekam osobiście jak chłopaki się zaprezentują w końcu w białych koszulkach, powinny robić robotę
