Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a ja sie nie zdziwie jesli tam Fatos sie sprawdzi , wogle nie rozumiem zdziwienia że żydy sie nim zaintersowały , przyszedl do nas z tamtej ligi gdzie ma status bdb pilkarza
juz to kiedys pisalem , my tez wzdychamy za roznymi pilkarzami , ktorzy po odejsciu od nas , w nowych klubach chuja grają
|
Jest po przygotowaniach Hyballi, zydki mają pewnie problem.z napastnikami. Nawet jak Fatos jest w lepszej formie niż na jesień to u nas nie ma miejsca by takiego zawodnika odbudować. Mamy dwóch dobrych napastników i jest co najwyżej miejsce dla młodego, który wejdzie na 2 minuty. Choć życzę mu aby jednak nie było konieczności jego gry.