Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 11.02.2021, 23:01
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Ktos wie czym Brozek sie zajmuje poza gra w oldbojach? Wydaje mi sie ze w akademii bylby bardzo pozyteczny.
Paweł to zdaje się wspominał, że w trenerce się nie widzi w żadnym wydaniu.
Odpowiedz cytując