ghost_ napisał(a):

|
Ludzie, co sprawia że wam się wydaje, że ktokolwiek z nas ma ochotę czytać wasze gówniarskie kłótnie?
|
Ale ja sie z panem Gizmo w ogole nie kloce, chce tylko wiedziec o co mu chodzilo, bo wydaje mi sie ze moj post nie byl ani troche negatywny w stosunku do P. Andrzeja Iwana...
A konczac off topic, chyba jestesmy swiadkami powolnej przeprowadzki Kuby z boiska w "gabinety". Musimy sie zaczac przyzwyczajac do tego, ze na murawie bedziemy go ogladac coraz rzadziej.