Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 11.02.2021, 17:06
ghost_ napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, co sprawia że wam się wydaje, że ktokolwiek z nas ma ochotę czytać wasze gówniarskie kłótnie?
Ale ja sie z panem Gizmo w ogole nie kloce, chce tylko wiedziec o co mu chodzilo, bo wydaje mi sie ze moj post nie byl ani troche negatywny w stosunku do P. Andrzeja Iwana...

A konczac off topic, chyba jestesmy swiadkami powolnej przeprowadzki Kuby z boiska w "gabinety". Musimy sie zaczac przyzwyczajac do tego, ze na murawie bedziemy go ogladac coraz rzadziej.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując