Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87490
Stary 11.02.2021, 12:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A do kiedy Pawłowski ma kontrakt z nami? Żeby się nie okazało że jak do nas wróci to akurat wygaśnie mu kontrakt.
Ma kontrakt na 2 lata z opcja przedłużenia o rok. Jak klub nie zawali (?) jak z Grabowskim to pewnie u nas zostanie na dłużej.
Odpowiedz cytując