Ogryzek napisał(a):

|
A do kiedy Pawłowski ma kontrakt z nami? Żeby się nie okazało że jak do nas wróci to akurat wygaśnie mu kontrakt.
|
Ma kontrakt na 2 lata z opcja przedłużenia o rok. Jak klub nie zawali (?) jak z Grabowskim to pewnie u nas zostanie na dłużej.