|
Oczyszczanie kadry trwa w najlepsze, liczę jeszcze na pozbycie się Buchalika, Chuci i Bashy i można optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Liczę na nowego bramkarza, środkowego obrońcę, środkowego pomocnika, skrzydłowego i napastnika.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|