Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87484
Stary 11.02.2021, 10:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zdybowicz po powrocie z wypozyczenia będzie za stary na CLJ, a trzymanie go jako 4-5 napastnika jest raczej bez sensu. Wg mnie jest za słaby na Wisłę, może się to zmieni ale nie sądzę.

Pawłowski, prędzej byłby fajnym zmiennikiem, tym bardziej że zaczyna łapać w Stali kolejne minuty (ostatnio 27 min w wygranym starciu z Legią i 45 min że Śląskiem) i jeśli wpadnie w oko Hyballi to zrobi z niego zawodnika. Jak pamiętam jego występy to lubil biegać, więc nie powinno być źle.
Co do reszty młodych to wszystko w ich rękach, ale jak to zawsze bywa, jeśli zaistnieje w esa 20% z nich to będzie wielki sukces.
A do kiedy Pawłowski ma kontrakt z nami? Żeby się nie okazało że jak do nas wróci to akurat wygaśnie mu kontrakt.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując