|
Casus Plewki pokazuje że nikogo nie należy skreślać. Nie oczekuję wiele po Zdybowiczu, ale może nas pozytywnie zaskoczy i będzie walczył z Sobolem o bycie może 2 napastnikiem.
Pawłowski już nie będzie młodzieżowcem w przyszłym sezonie, więc będzie musiał wywalczyć sobie miejsce w składzie dobrą postawą. Ale jest bardziej doświadczony od Dudy co daje mu większe szanse na granie. Wydaje się, że rzeczywiście, nie boi się ciężko pracować, więc może będą z niego ludzie.
|