Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87481
Stary 11.02.2021, 09:04
Zdybowicz po powrocie z wypozyczenia będzie za stary na CLJ, a trzymanie go jako 4-5 napastnika jest raczej bez sensu. Wg mnie jest za słaby na Wisłę, może się to zmieni ale nie sądzę.

Pawłowski, prędzej byłby fajnym zmiennikiem, tym bardziej że zaczyna łapać w Stali kolejne minuty (ostatnio 27 min w wygranym starciu z Legią i 45 min że Śląskiem) i jeśli wpadnie w oko Hyballi to zrobi z niego zawodnika. Jak pamiętam jego występy to lubil biegać, więc nie powinno być źle.
Co do reszty młodych to wszystko w ich rękach, ale jak to zawsze bywa, jeśli zaistnieje w esa 20% z nich to będzie wielki sukces.
Odpowiedz cytując