|
Do tego jeszcze w przyszłym sezonie będziemy mieli Pawłowskiego i Zdybowicza wracających z wypożyczeń, i jeszcze razem ze Starzyńskim i Szywaczem przed meczem z Legią, Hyballa zaprosił na treningi Chmiela (został zgłoszony do esy razem z Szywaczem przed Amiką), więc on może być 3 lub 4 napastnikiem w następnym sezonie. Hyballa będzie miał sporo czasu się im przyjrzeć przed sezonem.
Mamy bardzo dużo młodych zawodników, którzy albo już teraz są dobrzy jak na ese, albo mogą być gotowi w najbliższej przyszłości po kolejnej rundzie w CLJ albo wypożyczeniach.
|