Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
Od: 12.2018
Offline
#
87479
11.02.2021, 07:03
@Hermond
Zhukov/Szywacz i Savić/Duda. Mamy wszystkich
A od lata może już nie być Mehremica, więc Uryga/Hoyo/Głogowski
botulum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do botulum
Znajdź inne posty napisane przez botulum