skarabeus napisał(a):

Byloby cudownie. Wyjatkowa skutecznosc transferowa in/out od kiedy mamy Hyballe, jakis talizman
|
Ja bym powiedział że to persfazja ustna.
Jak ktoś ma tyle orać na treningu i nie grać to woli w innym miejscu zarabiać chociaż 80% tyle i mieć lżejsze treningi. A czasem i kopnąć piłkę.
Jeśli to okaże się prawda to będzie naprawdę piękna sprawa.