|
Silva to ciepła klucha + ma laske polke wiec nie ruszy sie stad
ale wg mnie moze zostac.. tylko jest za wolny na skrzydło, ja bym go zostawił w ataku jako 2-3 opcja rezerwowa, dużo biega, zawsze ma prawie najwięcej sprintów w drużynie, wbrew porozom haruje na boisku sporo
|