Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87470
Stary 10.02.2021, 16:29
Silva to ciepła klucha + ma laske polke wiec nie ruszy sie stad

ale wg mnie moze zostac.. tylko jest za wolny na skrzydło, ja bym go zostawił w ataku jako 2-3 opcja rezerwowa, dużo biega, zawsze ma prawie najwięcej sprintów w drużynie, wbrew porozom haruje na boisku sporo
Odpowiedz cytując