|
Jak się Carlosowi kończy kontrakt w czerwcu to raczej może "musieć" się stąd ruszyć, o ile nie zapragnie grać po drugiej stronie błon.
W przypadku takich graczy jak Basha czy Silva w czerwcu trzeba sobie będzie zadać pytanie czy ciężko będzie sprowadzić lepszych zawodników? Myślę że Hyballa i skauci już znają na to odpowiedź. Ja bym im podziekowal za grę i szukał zdrowszych/lepszych.
|