|
A jak będzie szukał kierowcy to będzie jeździł na mecze z Kapka (skautem Lechii).
Tak poważnie to dobrze że Wisła znalazła mu zajęcie. Powinno być dla takich zawodników miejsce na stare lata w klubie, tym bardziej że nie będzie to tylko funkcja na papierze, ale sądzę że sprawne oko przyda się w dziale.
|