skarabeus napisał(a):

|
Fatos nie odejdzie teraz, bo w kazdej chwili moze odejsc Buksa. Jak Buksa odejdzie to zostalibysmy z Forbesem i Medvedem. Troche malo.
|
Dolicz Silvę, który zagrał pół rundy na tej pozycji na jesień.
Jak dla mnie mogliby się pozbyć i Buksy i Fatosa, gorzej że na tego drugiego nie ma chętnych, a większość okienek transferowych jest pozamykanych.