Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87462
Stary 10.02.2021, 14:43
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Fatos nie odejdzie teraz, bo w kazdej chwili moze odejsc Buksa. Jak Buksa odejdzie to zostalibysmy z Forbesem i Medvedem. Troche malo.
Dolicz Silvę, który zagrał pół rundy na tej pozycji na jesień.

Jak dla mnie mogliby się pozbyć i Buksy i Fatosa, gorzej że na tego drugiego nie ma chętnych, a większość okienek transferowych jest pozamykanych.
Odpowiedz cytując