Książę Palownik napisał(a):

Yawa sprzedać jak się pojawi oferta bez szemrania.
Z takimi zawodnikami jest tego rodzaju problem, że oni nie mają ani grama lojalności. Wisła to dla niego przystanek. Jest ryzyko, że jak go nie sprzedamy, to wypełni umowę i odejdzie za darmo.
Jestem pewien, że on nie przedłuży z nami kontraktu jeśli będzie w formie. To pewne jak w banku.
|
Biorac pod uwage jak ostatnio nasz wychowanek wypial tylek na nas nie martwilbym sie o lojalnosc przybyszow z innych krajow.