Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87452
Stary 10.02.2021, 02:53
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Yawa sprzedać jak się pojawi oferta bez szemrania.

Z takimi zawodnikami jest tego rodzaju problem, że oni nie mają ani grama lojalności. Wisła to dla niego przystanek. Jest ryzyko, że jak go nie sprzedamy, to wypełni umowę i odejdzie za darmo.

Jestem pewien, że on nie przedłuży z nami kontraktu jeśli będzie w formie. To pewne jak w banku.
Biorac pod uwage jak ostatnio nasz wychowanek wypial tylek na nas nie martwilbym sie o lojalnosc przybyszow z innych krajow.
Odpowiedz cytując