Karherop napisał(a):

|
A ty co? Moderator? Bieda aż piszczy w tylu tematach, to trzeba trochę nawet "pofantazjowac". Tym bardziej jeśli straty do górnej 8 nie są znaczne.
|
Ale to chodziło o kolegów, którzy stwierdzili, że trzeba wątek zaorać, a nie o FraMata
Choć ja duże staty będę wrzucał po meczach, gdzie zdobędziemy punkty.