Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87447
Stary 09.02.2021, 17:29
Yawa sprzedać jak się pojawi oferta bez szemrania.

Z takimi zawodnikami jest tego rodzaju problem, że oni nie mają ani grama lojalności. Wisła to dla niego przystanek. Jest ryzyko, że jak go nie sprzedamy, to wypełni umowę i odejdzie za darmo.

Jestem pewien, że on nie przedłuży z nami kontraktu jeśli będzie w formie. To pewne jak w banku.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując