Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 09.02.2021, 15:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że to temat o statystyce, a nie o tym jak gramy, z kim gramy, z kim przegramy i z kim wygramy.
A ty co? Moderator? Bieda aż piszczy w tylu tematach, to trzeba trochę nawet "pofantazjowac". Tym bardziej jeśli straty do górnej 8 nie są znaczne.
Odpowiedz cytując