FraMat napisał(a):

|
Przypominam, że to temat o statystyce, a nie o tym jak gramy, z kim gramy, z kim przegramy i z kim wygramy.
|
A ty co? Moderator? Bieda aż piszczy w tylu tematach, to trzeba trochę nawet "pofantazjowac". Tym bardziej jeśli straty do górnej 8 nie są znaczne.