Cytat:
|
Sądzę, że to zdanie powinno na dłuższy czas zakończyć temat statystyczny.
|
Cytat:
|
Nie grzejmy o co gramy. Chill out.
|
A ja przypomnę kolegom powyżej, że początek nazwy tego tematu to: ZABAWY ze statystyką.
Za - ba - wy!
Czyli jak ktoś się nie chce BAWIĆ to nie musi tutaj wchodzić.