Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 09.02.2021, 10:44
Już wygrać ze Śląskiem będzie piekielnie trudno, oni w tym sezonie jeszcze nie przegrali u siebie, zremisowali tylko 3-3 z pyrami i bezbramkowo z Górnikiem
Odpowiedz cytując