|
Senior Member
Offline
|
|
ricenb napisał(a): 
- Portal transfermarkt podaje, że Wisła zapłaciła za pana Slavii 800 tysięcy euro. Szczerze mówiąc, trudno mi uwierzyć, żeby była to aż tak wysoka kwota, bo znamy sytuację finansową Wisły. A pan wie, ile kosztował Wisłę?
- Myślę, że to wzięło się stąd, że 800 tysięcy euro to kwota, na jaką wycenia mnie ten portal. Miałem ze Slavią jeszcze roczny kontrakt, ale tak jak mówiłem wcześniej, czułem, że muszę coś zmienić w swojej karierze. Wiem, że Slavia nie chciała mnie puścić za darmo, ale była też taka umowa między nami, że jeśli pojawi się dla mnie dobra oferta, to w klubie nie będą mi robić szczególnych problemów, żebym mógł odejść.
|
|