Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 08.02.2021, 19:27
Iwanowi zwyczajnie ( albo właśnie niezwyczajnie bo nie jest to standard) próbują kolejny raz pomóc. Nie wierzę w sportowy sens tego ruchu ale jestem pewny tego , że zwyczajnie po ludzku to jest zajebiste. Właśnie dlatego Wisła to coś więcej i dlatego tylu byłych piłkarzy identyfikuje się z klubem! To jest to COŚ co my mamy w odróżnieniu od większości.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 08.02.2021 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując