Z Iwanem to może być całkiem dobry ruch bo z tego co się orientuje on mocno się interesuje I liga wiec może właśnie dlatego chcą go jako skauta. Czasem można trafić dobrego mlokosa.
Wiec pewnie to będzie jego zadaniem wyłapywać młodych z poziomu 1-2 ligi.
Ale trzeba przyznać ciekawy ruch wislacka legenda znajduje zatrudnienie w swoim klubie. Brawo zarząd ale czy to się sprawdzi to się okaże. Po owocach ocenimy jego prace
