Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 08.02.2021, 18:06
Mówił dyplomatycznie, że rozumie brata, bo się nie rozwinął od sierpnia a uściślając: NIE ZŁAPAŁ FORMY, GDYŻ NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST W SŁABEJ DYSPOZYCJI i to podał za główny powód.

Czyli Wisła jest winna temu, że nie ma formy :/

Odpowiedz cytując