Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 08.02.2021, 16:00
RAF napisał(a):Wyświetl post
Jedyna szansa na Hyballe w Wisle na 5 lat jest nowy wlasciciel/sponsor -> wzmocnienie skladu i walka o tytul i Champions League.

Czasami jest tak ze ma sie przeczucie. A moje przeczucie mowi mi ze ten trener przy wzmocnieniu skladu ma szanse na awans nawet i do fazy grupowej Champions League.

Sorry za off top.
O kur.wa 2pkt nad podbeskidziem, 20 milionow dlugow, LM faza grupowa!
Odpowiedz cytując