RAF napisał(a):

Jedyna szansa na Hyballe w Wisle na 5 lat jest nowy wlasciciel/sponsor -> wzmocnienie skladu i walka o tytul i Champions League.
Czasami jest tak ze ma sie przeczucie. A moje przeczucie mowi mi ze ten trener przy wzmocnieniu skladu ma szanse na awans nawet i do fazy grupowej Champions League.
Sorry za off top.
|
O kur.wa

2pkt nad podbeskidziem, 20 milionow dlugow, LM faza grupowa!