Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87431
Stary 08.02.2021, 10:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeden słabszy mecz niczego nie dowodzi. Co najwyżej tego że jest tylko człowiekiem.

Frydrycha każdy zespół esa brałby z pocalowaniem ręki. Na czele z Lechem i Legia.

To że go wyciągnęliśmy że Slavi to byl majstersztyk.
Masz rację. Mój powyższy post był napisany z przekąsem. Też uważam, że to jeden z najlepszych obrońców ligi. Tych z Lecha i legii wciąga nosem.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując