Karherop napisał(a):

Jeden słabszy mecz niczego nie dowodzi. Co najwyżej tego że jest tylko człowiekiem.
Frydrycha każdy zespół esa brałby z pocalowaniem ręki. Na czele z Lechem i Legia.
To że go wyciągnęliśmy że Slavi to byl majstersztyk.
|
Masz rację. Mój powyższy post był napisany z przekąsem. Też uważam, że to jeden z najlepszych obrońców ligi. Tych z Lecha i legii wciąga nosem.