Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#480
Stary 08.02.2021, 00:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dokładnie: ja pier...

MOŻE PORA, ŻEBY MODERACJA ZACZĘŁA ROBIĆ CHOĆ TROCHĘ PORZĄDKU W TYM BAŁAGANIE?

a może moderacji nie ma?
Sprawdźmy: moderacja to leniwe ćwoki
Tragedia, żadnego moda od dawna tu nie widziałem.
Zresztą zerknij na główną stronę - ostatnie info z 3 lutego, teraz mamy 5 godzin po meczu i cisza. Na profilu na FB jeszcze gorzej.
Gdyby nie forum to ten portal już dawno by nie istniał.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując