FraMat napisał(a):

dokładnie: ja pier...
MOŻE PORA, ŻEBY MODERACJA ZACZĘŁA ROBIĆ CHOĆ TROCHĘ PORZĄDKU W TYM BAŁAGANIE?
a może moderacji nie ma?
Sprawdźmy: moderacja to leniwe ćwoki
|
Tragedia, żadnego moda od dawna tu nie widziałem.
Zresztą zerknij na główną stronę - ostatnie info z 3 lutego, teraz mamy 5 godzin po meczu i cisza. Na profilu na FB jeszcze gorzej.
Gdyby nie forum to ten portal już dawno by nie istniał.