Szneka napisał(a):

|
czemu nie ma Kuby i Bashy choćby na ławie? znowu JCS w 11 tce. w tygodniu kolega Karherop pisał że mamy 30 ludzi do gry. Jak widać ilość nie idzie w parze z jakością
|
Bo tyłu mamy, co znaczy ni mniej ni więcej to że trzeba tyłu opłacić. Gdzieś są górne granice budżetu i czasem trzeba już grać tym co mamy.
To czy przydatnych będzie 15 czy 30 to insza inszość.
Uważam, że tak jak pisałem wcześniej. Gdyby były lepsze warunki pogodowe to Starzynski zebrałby te 10 min za Yeboaha, a może i Wachowiak zaliczyłby debiut.
Inna sprawa to brak Kuby, Bashy, Kuveljiciu Mehremicia - cała czworka to faceci do gry z potencjałem 1 składu.
Fakt, że za nami są 4 drużyny daje duży komfort psychiczny, a jednocześnie uważam że.wygramy że Śląskiem i zaczniemy "marsz w górę tabeli". Tabela jest spłaszczona jakby to była kolejka 8, a nie 16.
Gdybyśmy wygrali z Piastem to mielibyśmy 4 pkt do 4 miejsca. Fakt, nie opinia.