Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87425
Stary 07.02.2021, 12:37
sam Janicki zarabiał 50tys/msc, wiec wcale mało nie zarabiali.. do tego odejdzie Buksa 40/tys z kontraktów będzie sporo kasy, ale na super transfery bym nie liczył.. ja bym sprowadził 1-2 konkretnych grajków + młodzi i tak grał..

poza tym Hyballa lubi pracować z młodymi, w dunajskiej stredzie jego skład też miał średnią wieku koło 23-24lat
Odpowiedz cytując