|
sam Janicki zarabiał 50tys/msc, wiec wcale mało nie zarabiali.. do tego odejdzie Buksa 40/tys z kontraktów będzie sporo kasy, ale na super transfery bym nie liczył.. ja bym sprowadził 1-2 konkretnych grajków + młodzi i tak grał..
poza tym Hyballa lubi pracować z młodymi, w dunajskiej stredzie jego skład też miał średnią wieku koło 23-24lat
|