Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87424
Stary 07.02.2021, 12:28
Myślę że w lecie możemy trochę poszaleć z transferami.Nie wiem skąd na to kasa.może szykuje sie jakiś zastrzyk gotówki.Tylko tak można sobie tłumaczyć czystki w kadrze.Niepsuj,Mak,Klemenz,Janicki to byli zawodnicy którzy przychodzili tu w czasie największej biedy i wysokich kontraktów mieć nie mogli.Pewnie będą następne pożegnania plus ci piłkarze z którymi nie przedłużymy kontraktu.Nie sądzę abyśmy chcieli grać tylko młodymi
Odpowiedz cytując