|
Myślę że w lecie możemy trochę poszaleć z transferami.Nie wiem skąd na to kasa.może szykuje sie jakiś zastrzyk gotówki.Tylko tak można sobie tłumaczyć czystki w kadrze.Niepsuj,Mak,Klemenz,Janicki to byli zawodnicy którzy przychodzili tu w czasie największej biedy i wysokich kontraktów mieć nie mogli.Pewnie będą następne pożegnania plus ci piłkarze z którymi nie przedłużymy kontraktu.Nie sądzę abyśmy chcieli grać tylko młodymi
|