|
O jakim potencjale mówicie?
Trenerzy zmieniają się, kadra w sumie też a my dalej walczymy o utrzymanie. Za zarówno za Stolarczyka i Skowronka mieliśmy kilka bardzo fajnych meczy, które rodziły nadzieje na lepsze jutro... ale potem przychodziły kryzysy i porażki lub mecze bez zwycięstwa... To nie przypadek, że trenerzy zmieniają się a wyniki, w perspektywie całego sezonu, pozostawiają wiele do życzenia. oczywiście wpływ na to ma trudna sytuacja finansowa klubu i problemy organizacyjne. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Ale fakt zmian kadrowych należy ocenić na plus. Odchodzący zawodnicy prochu nie wymyślą... a nowi dają jakąś nadzieje na zmianę...
|