Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87419
Stary 06.02.2021, 20:39
Mamy niezly potencjal a jednak od 3 lat 90% ligi jest nad nami.
Rok temu kopaliśmy sie po czołach z Arką i Koroną ,teraz bedziemy ze Stala Mielec i Podbeskidziem.A Turgemana ktory dal nam utrzymanie oczywiście juz dawno nie ma.Jest za to Fatos , Buchalik Chuca ,Jean Carols i inni inwalidzi.Cudowna selekcja wartosciowych zawodnikow.
Co bedzie dalej ,kto wie ,ale fakty sa takie ze chodzimy po cienkiej linie.
Trzeba zaczac szukac realnych wzmocnien ,a podstawa do tego jest miec jakis plan na klub.Zaufanie dla trenera tez by sie przydalo.Bo tak to bedzie jak jest teraz,nic sie nie zmieni,a za rok spadaja 3 zespoly.....
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.02.2021 o godz. 20:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując