Książę Palownik napisał(a):

Nie chcę Was straszyć ale historia podpowiada że jak klub zaczyna przez 3-4 lata balansować nad strefą spadkową, to w końcu spada i tyle.
Mam zatem nadzieję, że na lato szykujemy konkretne wzmocnienia, bo faktycznie jest ryzyko że się w końcu pożegnamy z Eklapą
|
Ten sezon będzie drugim takim sezonem gdzie balansujemy nad strefą spadkowa, choć jeśli skończymy sezon powyżej 10 miejsca to tak bym go nie nazwał.
Myślę że dobrym przykładem na odwrócenie tendencji jest Śląsk Wrocław, który bronił się przed spadkiem 2-3 lata a obecnie ma już 2 sezon gdzie wstydu nie przynosi.