|
Ale my mamy niezły potencjał tylko przez ostatni rok był niewykorzystany, więc nie ma co krakać o spadku. PRĘDZEJ WYMAGAĆ WALKI O PUCHARY.
Piast który tydzień temu mieliśmy na widelcu, dzisiaj leje bez problemu drużynę z czuba tabeli. Taka jest nasza liga. Czasem teoretyczne wzmocnienie okazuje się klapą, patrz Fatos.
|