Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87416
Stary 06.02.2021, 16:55
Ale my mamy niezły potencjał tylko przez ostatni rok był niewykorzystany, więc nie ma co krakać o spadku. PRĘDZEJ WYMAGAĆ WALKI O PUCHARY.

Piast który tydzień temu mieliśmy na widelcu, dzisiaj leje bez problemu drużynę z czuba tabeli. Taka jest nasza liga. Czasem teoretyczne wzmocnienie okazuje się klapą, patrz Fatos.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując