Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87413
Stary 06.02.2021, 13:38
@El'kabat

Może źle się wyraziłem.

Okno może być spokojne głównie dlatego że:
- już w styczniu podpisaliśmy 3 zawodników od lata: Młyński, Sobol i Uryga
- pozbywamy się za wczasu ciążących kontraktów: Janicki, Klemenz, Niepsuj, Mak, Abramowicz
-Hyballa przekonuje się do Burligi, Sadloka, Mehremicia- którzy pewnie zostaną na kolejny sezon.

Zawodników których z obecne kadry ewidentnie będziemy chcieli się pozbyć zdaje się być tylko kilku: Buchalik, Beqiraj, Chuca + Basha i Silva kwestia dyskusyjna.

Reasumując sądzę że będzie ok 5 ruchów in oraz +/- podobną ilość ruchów out.
Nie spodziewam się takiego okienka jak za Junco że podpisał 13 zawodników w jednym oknie. 5-6 ruchów w obie strony to zdrowy balans. O ile nie jest to 5-6 ruchów w 1 składzie.
Odpowiedz cytując