|
@El'kabat
Może źle się wyraziłem.
Okno może być spokojne głównie dlatego że:
- już w styczniu podpisaliśmy 3 zawodników od lata: Młyński, Sobol i Uryga
- pozbywamy się za wczasu ciążących kontraktów: Janicki, Klemenz, Niepsuj, Mak, Abramowicz
-Hyballa przekonuje się do Burligi, Sadloka, Mehremicia- którzy pewnie zostaną na kolejny sezon.
Zawodników których z obecne kadry ewidentnie będziemy chcieli się pozbyć zdaje się być tylko kilku: Buchalik, Beqiraj, Chuca + Basha i Silva kwestia dyskusyjna.
Reasumując sądzę że będzie ok 5 ruchów in oraz +/- podobną ilość ruchów out.
Nie spodziewam się takiego okienka jak za Junco że podpisał 13 zawodników w jednym oknie. 5-6 ruchów w obie strony to zdrowy balans. O ile nie jest to 5-6 ruchów w 1 składzie.
|