Karherop napisał(a):

EeeZakładając że magazyn wyczyścimy wedle ostatnich pogłosek to od lipca kadra Wisły będzie się prezentować tak:
Bramkarze: Lis, Buchalik, Broda (przedłuży?)
Stoperzy: Mehremic (przedłuży?) Kone (przedłuży?), Frydrych, Uryga, Szota, Hoyo
Boczni obrońcy: Szot, Burliga (przedłuży?) , Sadlok (przedłuży?), Wachowiak, Gruszkowski
Środkowi pomocnicy: Plewka, Zukov, Kuveljic, Chuca, Savic, Duda, Basha (przedłuży?), Pawłowski
Skrzydłowi: Yeboah, Kuba ,Młyński, Starzyński, Silva (przedłuży?)
Napastnicy: Forbes, Beqiraj, Sobol,
30 zawodników - dużo za dużo.
Przy 7 zawodnikach znak zapytania, sądzę że odejdą: Kone, Mehremic, Basha, Silva
Kilku innych klub będzie chciał wypchnąć: Beqiraj, Chuca - aczkolwiek sytuacja nie będzie zła.
Wypożyczenia: Hoyo, Szota, Gruszkowski
Z zapowiadanej rewolucji kadrowej w obronie może się okazać, że na 1 lipca będziemy mieć w pełni skompletowany skład. Brawa dla zarządu.
Bramka: max 1 transfer in.
Pomoc: max 2 transfer in
Skrzydła max 1 transfer in
Napastnik max 1 transfer in
Zapowiada się najspokojniejsze letnie okno transferowe od lat, oczywiście pod warunkiem że w lidze nie wyrazy się nic niespodziewanego.
|
Naspokojniejsze ? W lecie zapowiada się całkowita przebudowa i nikt tego już nie kryje.
Buchalik, Chuca, Basha, Boguski, Beqiraj - out
Mehremić, Szot, Lis i każdy inny - jak tylko będzie sensowna oferta to sprzedaż
Burliga, Silva, Forbes - z Łukaszem może być różnie bo ma swój wiek i do rozmów jeszcze nie siedli, Forbes jak tylko bedzie oferta to out, Silva pewnie też do odstrzału
Kuba - lata lecą i zaraz 36 lat, Kuba raczej będzie już na koncówki, albo sam przestawi wajchę na bycie właścicielem