|
I niech będzie niech szukają przyczyn przekrętu, ale lekarz nie może sobie cofnąć ciecia jak Jakubik na varze. I skoro Jakubik mimo cieplarnianych obecnie warunków pracy gdzie kluczowe sprawy może sobie oglądać w nieskończoność i tak orzeka niezgodnie z przepisami czym krzywdzi którąś ze stron, to pierwszą reakcją nadzoru powinna być eliminacja takiego delikwenta, bo stanowi zagrożenie dla uczciwości zawodów. Wiśle i innym klubom powinno na tym zależeć i jest okazja żeby się o to upomnieć.
|