|
Kara finansowa takim gwizdkom by się przydała w Regulaminie rozgrywek.
I to solidna.
Chyba jednak nie ma szans na to, bo udowodnić cokolwiek jest praktycznie niemożliwe.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|