Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.02.2021, 22:52
Jazdżyński: Wisła Kraków w 2019 roku była wprawdzie na siódmym miejscu w lidze pod kątem wygenerowanych przychodów ale, pomijając beniaminków, miała trzeci od końca budżet wynagrodzeń w Ekstraklasie. Niższy mieli tylko spadkowicze. My nie możemy tyle co inni wydawać na pensje piłkarzy, bo musimy spłacać stare długi.

Kto to tak tam gardłował, że mamy topowy budżet i nieadekwatne wyniki sportowe? ;p

o, juz wiem kto:

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Pomyliła Ci się Wisła Kraków z Wartą Poznań.

To Warta Poznań ma bardzo niski budżet, nawet na 1. ligę.

Natomiast Wisła Kraków ma budżet płacowy i transferowy na top 8 Ekstraklasy. Nawet członkowie zarządu tak często to wskazywali, że trzeba być kompletnym ignorantem w kwestii tego co się dzieje w klubie, by jeszcze tego nie wiedzieć.
Odpowiedz cytując