skarabeus napisał(a):

doktor granat
Z tego co powszechnie wiadomo to Niepsuj w poniedzialek ma testy medyczne w Podbeskidziu wiec jedna noga jest out. Mak tez z kims rozmawia.
Obaj maja szanse na gre tylko jak bedzie szpital w zespole. Tygodniowki maja niemale, niewiele zalezne od gry.
|
Rzeczywiście Niepsuj już rozwiązał... za porozumieniem stron. Czyli coś trzeba będzie zapłacić choć pewnie nie całość (6 x ?)